• Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD356

Długość: 2 m

Listwa dekoracyjna Mardom Decor z kolekcji Elite wykonana z niezwykle trwałego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa Profoam®.

Flex
Długość 2 m
Wysokość 11 cm
Głębokość 1,5 cm
70.27
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-14 dni roboczych
Cena przesyłki 39
Kurier (Mardom Decor) 39

Negocjuj cenę.
Zadzwoń: 696 080 903

Zostaw telefon

Wysokiej jakości listwa przypodłogowa z charakterystycznym rowkiem pod górną krawędzią. Stworzona dla osób, które preferują przyciągające wzrok elementy. Listwa posiada z tyłu przestrzeń na ukrycie kabli i przewodów. Wykonana z wodoodpornego tworzywa PolyForce.

Listwa posiada również technologię ScratchShield® , która polega na ekstremalnym utwardzeniu powierzchni i gwarantuje maksymalną odporność na zarysowania.

Listwa dekoracyjna z kolekcji Elite wykonana z niezwykle trwałego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa Profoam®. Od strony estetycznej listwy eliminują nierówności połączenia między ścianami i podłogą. Nawet, gdy poza nimi nie zastosujemy żadnych stylizowanych elementów, już samo ich wykorzystanie potrafi zachwycić.  Listwy przypodłogowe stanowią także doskonałą osłonę dla wszelkich instalacji od elektrycznej do audio-video. 

Listwy pokryte są farbą podkładową w kolorze białym, matowym. Można je malować farbami akrylowymi, silikonowymi lub silikatowymi.

Aby zadbać o najwyższą jakość oferowanej sztukaterii, proces produkcyjny w całości odbywa się w Polsce. Dzięki temu, możliwe jest koordynowanie wszystkich etapów produkcji i dostarczanie towarów najlepszego gatunku.

  • Producenci