• Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD359

Długość: 2 m

Listwa dekoracyjna Mardom Decor z kolekcji Elite wykonana z niezwykle trwałego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa Profoam®.

Flex
Długość 2 m
Wysokość 7 cm
Głębokość 1,6 cm
52.28
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-14 dni roboczych
Cena przesyłki 39
Kurier (Mardom Decor) 39

Negocjuj cenę.
Zadzwoń: 696 080 903

Zostaw telefon

Klasyczna listwa przypodłogowa, która sprawdza się w każdym wnętrzu. Wykonana jest  wysokiej jakości materiału PolyForce, który nie pęcznieje i nie rozwarstwia się nawet pod wpływem wilgoci. Dzięki temu może być stosowana w łazienkach, kuchniach i pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Listwa posiada z tyłu przestrzeń na ukrycie kabli i przewodów.

Technologia ScratchShield® zapewnia maksymalne utwardzenie powierzchni listwy.

Listwa dekoracyjna z kolekcji Elite wykonana z niezwykle trwałego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa Profoam®. Od strony estetycznej listwy eliminują nierówności połączenia między ścianami i podłogą. Nawet, gdy poza nimi nie zastosujemy żadnych stylizowanych elementów, już samo ich wykorzystanie potrafi zachwycić.  Listwy przypodłogowe stanowią także doskonałą osłonę dla wszelkich instalacji od elektrycznej do audio-video. 

Listwy pokryte są farbą podkładową w kolorze białym, matowym. Można je malować farbami akrylowymi, silikonowymi lub silikatowymi.

Aby zadbać o najwyższą jakość oferowanej sztukaterii, proces produkcyjny w całości odbywa się w Polsce. Dzięki temu, możliwe jest koordynowanie wszystkich etapów produkcji i dostarczanie towarów najlepszego gatunku.

  • Producenci