• Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD8300

Długość: 2 m

Listwa dekoracyjna Mardom Decor z kolekcji Elite wykonana z niezwykle trwałego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa Profoam®.

Długość 2 m
Wysokość 8,2 cm
Głębokość 1,7 cm
39.63
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-14 dni roboczych
Cena przesyłki 39
Kurier (Mardom Decor) 39

Negocjuj cenę.
Zadzwoń: 696 080 903

Zostaw telefon

Ozdobnie wykończona listwa przypodłogowa z delikatnym frezem, która świetnie sprawdza się w niemal każdym pomieszczeniu. Produkt został wykonany w Polsce przy użyciu najwyższej jakości trwałego materiału PolyForce. Listwa pokryta została farbą podkładową. Posiada z tyłu przestrzeń na ukrycie kabli i przewodów.

Powierzchnia listwy jest ekstremalnie utwardzona, dzięki zastosowaniu technologii ScratchShield®.

Listwa dekoracyjna z kolekcji Elite wykonana z niezwykle trwałego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa Profoam®. Od strony estetycznej listwy eliminują nierówności połączenia między ścianami i podłogą. Nawet, gdy poza nimi nie zastosujemy żadnych stylizowanych elementów, już samo ich wykorzystanie potrafi zachwycić.  Listwy przypodłogowe stanowią także doskonałą osłonę dla wszelkich instalacji od elektrycznej do audio-video. 

Listwy pokryte są farbą podkładową w kolorze białym, matowym. Można je malować farbami akrylowymi, silikonowymi lub silikatowymi.

Aby zadbać o najwyższą jakość oferowanej sztukaterii, proces produkcyjny w całości odbywa się w Polsce. Dzięki temu, możliwe jest koordynowanie wszystkich etapów produkcji i dostarczanie towarów najlepszego gatunku.

  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny